Ultratech.net.pl > Zasięg > Światłowód > Mapa > Miejscowość Bełwin

Internet Bełwin - Szybki Internet Światłowodowy

Mieszkasz w miejscowości Bełwin gmina Przemyśl? Jesteś w zasięgu ultraszybkiego Internetu Światłowodowego UltraTech, już od 79,00 zł / mc. Jeżeli nie jesteście jeszcze podłączeni do sieci i nie wiecie, jaki internet w miejscowości Bełwin będzie dobrym wyborem, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Oferujemy dostęp do szybkiego i stabilnego internetu światłowodowego FTTH, jesteśmy największym operatorem lokalnym świadczącym usługi dostępu do internetu w powiecie przemyskim.


Infrastruktura naszej sieci opiera się wyłącznie na sieci światłowodowej i jest monitorowana całodobowo dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług. W samej miejscowości Bełwin obejmujemy swoim zasięgiem blisko 61 gospodarstw domowych.


Umożliwiamy dostęp do internetu z prędkością 600 Mb/s obecnie, a niebawem nawet do 1 Gb/s. Nasi klienci otrzymują to, czego nie mogą zagwarantować inni dostawcy internetu - szybki i niezawodny internet, szeroki wachlarz pakietów w korzystnych cenach oraz profesjonalny serwis techniczny.